Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sniegs konsultāciju un palīdzību invalīdiem 1

Nākamās nedēļas sākumā biedrības "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" telpās Valkā, Rīgas ielā 35, ikvienam būs pieejams Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra speciālists.

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka kopš novembra Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centrs rīko izbraukumus. Reizi mēnesī centra speciālists ierodas biedrības "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" (ATBALSTS) telpās Smiltenē un Valkā, lai sniegtu konsultācijas Smiltenes, Strenču, Valkas novada iedzīvotājiem par tehnisko palīglīdzekļu nepieciešamību, saņemšanas iespējām un kārtību, kā arī atbildētu uz jūs interesējošiem jautājumiem.

 

ATBALSTS valdes priekšsēdētāja Diāna Vītola informē, ka tehnisko palīglīdzekļu centra pārstāvis 8. decembrī no pulksten 11.00 līdz 13.00 ikvienam būs pieejams ATBALSTA telpās Valkā. Līdz izbraukuma dienai var pieteikt mājas vizīti pa tālruni 67552350.

 

"Pagaidām man nav informācijas, vai tehnisko palīglīdzekļu centra speciālists šomēnes būs pieejams Smiltenē. Tāpēc izmantojiet iespēju apmeklēt konsultācijas Valkā," tā D. Vītola.

Komentāri 1

Invalīds

lai sniegtu konsultācijas Smiltenes, Strenču, Valkas novada iedzīvotājiem par tehnisko palīglīdzekļu nepieciešamību, saņemšanas iespējām un kārtību.

Vai tad nevarēja atstāt reģionālo nodaļu Valmierā? Līdz turienei problēmu tikt nav un apkalpojošais personāls bija ļoti jauks un atsaucīgs.

pirms 9 gadiem, 2009.12.02 13:50

Veselība