Uzdāvina dzirdes aparātus

Mums visiem kopā tas ir izdevies, priecājas Variņu pamatskolas 6. klases skolnieka, 12 gadus vecā Linarda Indruškeviča mamma Vineta Indruškeviča.

Aizvadītajos Ziemassvētkos Linards saņēma ļoti vajadzīgu un dārgu dāvanu, kurai naudu ziedoja cilvēki daudzviet Latvijā.

Tie ir divi pašlaik modernākie digitālie dzirdes aparāti, kas kopā maksā aptuveni 2400 latu un ļauj zēnam saklausīt pat sīkus trokšņus, piemēram, zemē nokrītot pildspalvai, stāsta V. Indruškeviča.

"Ziemeļlatvija" pērn oktobrī rakstīja par akciju "Par īstu bērnību!". To uzsāka akciju sabiedrības "Laima" un "Staburadze" sadarbībā ar Latvijas Bērnu dzirdes centru, lai palīdzētu astoņiem vājdzirdīgiem bērniem Latvijā, tai skaitā Linardam Indruškevičam, saņemt modernus digitālos dzirdes aparātus. Tika izdota īpaša "Selgas" cepumu sērija. Pērkot šos cepumus, pircējs vienu santīmu no katras paciņas ziedoja astoņu bērnu dzirdes aparātiem.

Aparātus bērniem pasniedza Latvijas Bērnu dzirdes centrā aizvadītā gada nogalē un turpat ieprogrammēja atbilstoši katra bērna vajadzībām.

"Paldies visiem, kuri mūs atbalstīja! Linards tagad dzird labāk, nekā ar vecajiem dzirdes aparātiem. Tie savu laiku bija nokalpojuši," dēla un savā vārdā pateicas V. Indruškeviča.

Veselība