Valkā aicina iepazīt jogu 3

Bērnu rotaļu un attīstības centrs "Mana kabatiņa" aicina uz jogas nodarbībām. Jogas nodarbības notiks 31. janvārī un 1. februārī pulksten 12.00. "Nodarbību pasniedzēja ir Inga, kas vada nodarbības arī Rīgā. Nodarbības ilgums ir pusotra stunda.

 

Interesenti aicināti pieteikties pa tālruni 29234102," informē centra vadītāja Ilze Leicāne.Joga palīdz harmonizēt prātu, ķermeni un garu, sniedzot vienotības sajūtu ar Visumu. Lai garīgi pilnveidotos, ir arī jāpanāk fiziska, intelektuāla un emocionāla harmonija.

 

 

Tātad joga nozīmē sevis kā ķermeņa, gara un intelekta attīstīšana. "Centrālā ideja jogā ir prāta kontrole. Ja spējam kontrolēt un disciplinēt sava prāta darbību, tad arī spēsim sasniegt izvirzītos mērķus," uzskata Ilze.

 

Joga arī uzsver pozitīvās domāšanas spēku. Noguris no modernā dzīves tempa, mūsdienu cilvēks meklē veidus, kā harmonizēt savu būtību. Stress, satraukums, slimības, dusmas un skumjas var tikt pārvērstas mierā, veselībā, vēlmē palīdzēt un mīlēt visu dzīvo.

 

 

Par jogu mēdz teikt, ka tā ir mācība par kuru rodas nojausma tikai tad, kad tā tiek izbaudīta praksē, tāpēc visi aicināti iepazīties ar jogas pamatprincipiem centrā "Mana kabatiņa" Valkā Rūjienas ielā 3, 311 kabinetā. Grupā var būt ne vairāk par astoņiem dalībniekiem.

Komentāri 3

Veselība