Valkā darbu sāks traumpunkts 4

SIA "Vidzemes slimnīca" pārstāve Benita Brila informē, ka trešdien Valkā darbu sāks Steidzamās medicīniskās palīdzības punkts (SMPP).

Traumpunktā strādās ārsti speciālisti un medicīnas māsa. B. Brila norāda, ka pacienti saziņai var izmantot arī tālruņa numuru 64722701. SMPP palīdzību varēs saņemt gan pieaugušie, gan bērni traumu, pēkšņas saslimšanas vai hroniskas slimības paasināšanās gadījumos, kad nepieciešama steidzama medicīniskā palīdzība, kas pārsniedz ģimenes ārsta kompetenci - sasitumi, lūzumi un alerģiskas reakcijas. Ar ģimenes ārsta nosūtījumu punktā veiks arī injekcijas.

Saņemot valsts apmaksātos ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus SMPP Valkā, pacientam būs jāmaksā pacienta iemaksa. Gadījumos, ja pacientam būs veselības problēmas, kas neprasa steidzamu medicīnisko palīdzību, par saņemto pakalpojumu būs jāmaksā saskaņā ar maksas pakalpojuma cenrādi.

Komentāri 4

Aina

Paldies! Tas bija vajadzīgs,man prieks par šādu lēmumu.

pirms 8 gadiem, 2012.07.31 10:50

+++

Ļoti cienījamā Karpovas kundze! Lūdzu informāciju par punkta atvēršanu sniegt precīzu! Valkā atverās steidzamās medicīniskās palīdzības punkts, nevis traumpunkts - kā jūs sludināt virsrakstā. Punktiņā sniegs palīdzību NE TIKAI TRAUMU GADĪJUMĀ, BET ARĪ paaugstināta arteriālā spiediena gadījumā u.c., pa vecam sakot,terapeitisku saslimšanu gadījumos.
IEROSINĀJUMS - pirms veidojam rakstu, liekam virsrakstus PRECĪZI noskaidrot lietas būtību. Jūsu sūtība ir sniegt cilvēkiem PRECĪZU, IZSMEĻOŠU informāciju lasītājiem.
Un noslēgumā - prieks, ka arī Valkā kas atdzimst un ir tuvāk cilvēkiem. Patiess prieks...

pirms 8 gadiem, 2012.08.01 09:56

Karpovas k-dzei

Patiešām, gaidīšu precīzu informāciju ne tikai es, bet citi arī vēlas zināt ko vairāk,informējiet izvērstā veidā Ziemeļlatvijā vai ZL portālā.

pirms 8 gadiem, 2012.08.01 10:36

:)

Iepazinos ar maksas pakalpojumu cenrādi. Vai tur nav kļūdas? Manuprāt komats jāpārceļ par vienu zīmi uz kreiso pusi. Injekcija muskulī - 2,50?

pirms 8 gadiem, 2012.08.02 08:59

Veselība