Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā slimnīca būs 3

Pirmdien, 21. septembrī, pēc pārtraukuma darbu atsāks Vidzemes slimnīca Valkā. Tās vadība uzticēta ārstei onkoloģei Tijai Zaļkalnei.

 

Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila informē, ka medicīniskās aprūpes nodaļā ārstēs pacientus hronisku slimību saasinājuma gadījumos, kad pamata saslimšana jau diagnosticēta. Lai pacientu uzņemtu stacionārā, būs nepieciešams ģimenes ārsta vai cita speciālista nosūtījums. Vienas diennakts cena medicīnas aprūpes nodaļā būs pieci lati.

 

Kā jau solīts iepriekš, stacionārā varēs saņemt arī īslaicīgās sociālās aprūpes pakalpojumus. Tos parasti izmanto pacienti, kuriem veselības stāvokļa dēļ nepieciešama diennakts aprūpe.

 

 

Parasti tie ir vientuļie pensionāri vai cilvēki, kuru tuvinieki nevar viņus apkopt. Lai pacients saņemtu īslaicīgo sociālo aprūpi, nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Uz nodaļu pacientam līdzi jāņem ģimenes ārsta vai cita speciālista izrakstītie medikamenti hronisko saslimšanu ārstēšanai. Vienas diennakts cena īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā ir deviņi lati.

Komentāri 3

15.09.09.

Ļoti jauki.Mēs arī būsim kaut kur līdzīgi Smiltene,ka kaut kas no slimīcas būs. Tikai nesaprotu,
vai būs tikai vadība,vai būs arīmārstējošais ārsts, vai būs tikai terapeitiskie pakalpojumi vai arī kaut kas no ķiruruģijas. Kas varētu to paskaidrot?

pirms 10 gadiem, 2009.09.15 17:25

Pensionare

...Cik labi , ka būs mums slimnīca...Nebūs jabrauc uz Valmieru....

pirms 10 gadiem, 2009.09.16 11:54

kaimiņiene no novada

Valkā vismaz kaut kāda slimnīca būs,bet Smiltenē tikai "traumpunkts" ,kur nemaz nevar dabūt visu palīdzību,tikai kaut ko un vēl kā?!!!bez rentgena,bez analīzēm un vēl pa lielu naudu!!!!!Tad jau labāk uzreiz braukt uz Valmieru vai sauk ātros (tie vismaz naudu neprasa!),tiešam zināms, ka palīdzēs.

pirms 10 gadiem, 2009.09.18 22:41

Veselība