Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas pilsētas domē sveic arhitektūras studentus

Valkas pilsētas domē notika kārtējā ikmēneša Valkas - Valgas sanāksme, kurā piedalījās abu pilsētu, rajona un reģiona pārstāvji kā arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti un mācībspēki.

 

Arhitektūras studenti piedalījās Valkas - Valgas kopīgā tūrisma centra maketa izstrādē un šīs tikšanās reizē saņēma skatītāju simpātiju balvas. "Pirms tam studentu skiču projektu un maketu izstāde notika Valkā, Beverīnas ielā 5, zālē, bet pēc tam - Valgas kultūras centrā.

 

 

Varēja balsot arī interaktīvi Valgas mājas lapā," informē Valkas un Valgas kopējā biroja vadītāja Anita Tannenberga. Interesanti, ka abās pilsētās pirmo trīs labāko darbu izvēle sakrita, tiesa, vietu kārtība bija nedaudz cita.

 

Abu pilsētu pašvaldību vadītāji apbalvoja Ritu Patkovsku, Ilzi Rudzāti un Helmutu Kaugeru. Viņi saņēma suvenīrus ar Valkas un Valgas simboliku. Tādējādi ir noslēdzies viens no sadarbības posmiem ar RTU Arhitektūras fakultāti.

 

Jau šobrīd norisinās tūrisma informācijas centra projektēšana projekta Valkas - Valgas atraktivitātes veicināšana ietvaros. Kā nākamais solis no 2. augusta Valkā un Valgā notiks RTU organizēta starptautiska vasaras skola, kurai pieteikušies studenti no vairākām pasaules valstīm- Holandes, Grieķijas, Vācijas un citām.

Veselība