Valkas slimnīcā pirmais pacients ar apsaldēšanās pazīmēm 3

Kļūstot aukstākam laikam, cilvēkiem, kuri nav atbilstoši laika apstākļiem apģērbušies vai arī pastiprināti lietojuši alkoholu, pastāv risks apsaldēties.

"Svētdien Valkas slimnīcā ievietots pirmais pacients ar apsaldēšanās pazīmēm - 49 gadus vecajam vīrietim bija apsaldētas kāju pēdas," informē sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Vidzemes slimnīca" izpilddirektors filiāļu jautājumos Jānis Batalauskis. Mediķi atgādina, ka aukstā laikā uz ielām nevajadzētu atrasties alkohola reibumā, jo alkohols paplašina asinsvadus, tā palielinot risku apsaldēties. Aukstā laikā noteikti jāvalkā cepure, cimdi un šalle un atbilstoši apavi ar pabiezu zoli

Komentāri 3

***

Diemžēl tas nebūs tikai vienīgais, jo apskatieties uz mūsu Valkas "bomžiem", kādos apģērbos,apavos viņi staigā!!!Turklāt reti, ja kāds no viņiem skaidrā prātā!!!

pirms 13 gadiem, 2008.01.08 11:54

Lasītāja

Pie taa vinji pashi ir vainiigi, darbu tagad nemaz jau tik gruuti nav atrast, bet vai vinji veelas straadaat?Domaaju, ka dazhs labs no vinjiem juuas daudz labaak par mums, jo vinjiem ir sociālās palīdzības gana-statuss, zupas virtuve, iespeejama nakts miitne.

pirms 13 gadiem, 2008.01.08 11:57

Agnese

Var gadīties visādi, bet par mūsu bomzīšiem gan man sirds nesāp. Paši sev tādu dzīvesveidu ir izvēlējušies - karogu rokā, spalvu p.....ē.Man no sirds žel vecu cilvēku, nevienam nevajadzīgu bērnu. Liekēžu nemazdrusciņ NAV žēl.

pirms 13 gadiem, 2008.01.08 12:20

Veselība