Valkas slimnīca strādās saskaņā ar kalendāru 2

Vidzemes slimnīca, tostarp arī Valkas filiāle gadu mijas svētkos strādās kā allaž - kalendārā iezīmētās sarkanas dienas būs brīvdienas arī slimnīcā. Tātad no 24. līdz 28. decembrim (ieskaitot) slimnīca nestrādās.

 

"Domājot par draugu, kolēģu un sadarbības partneru tradicionālo sveikšanu Ziemassvētkos un gadu mijā, esam nolēmuši apsveikuma kartītēm un pasta izdevumiem nepieciešamos līdzekļus šogad izmantot citādi," "Ziemeļlatviju" informē Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

 

Valsts piešķirto līdzekļu robežās slimnīca nodrošina nepieciešamo medicīnisko aparatūru, taču bērnu nodaļā steidzami nepieciešams nomainīt palātu aprīkojumu, kas iepirkts pirms gadiem trīsdesmit pieciem.

 

Ideju par apsveikuma kartītēm paredzēto līdzekļu ieguldīšanu labdarības projektā "Individuālie skapīši bērnu nodaļai" atbalstīja Valmieras uzņēmēju klubs "13+" un firma "Arbor Medical korporācija".

 

 

"Paldies ikvienam, kurš izvēlējās - nevis vienu dienu gadā izsūtīt kartītes ar laba vēlējumiem, bet iepriecināt mūsu mazos pacientus, dāvinot viņiem iespēju katru dienu un daudzus gadus lietot jaunus un ērtus skapīšus," stāsta B. Brila.

Komentāri 2

Lasītāja

Kā to saprast, slimnīca no 24. līdz 28. decembrim nestrādās? Kur tad paliks slimnieki? Ko darīs personāls? Jocīgi gan! Vai tad arī uzņemšanā nebūs dežūrārsta? Varbūt runa iet par ambulatoro daļu (poliklīniku), tad tā arī jāraksta.

pirms 12 gadiem, 2008.12.24 10:30

neizpratne

Es pat sāku smieties. Labi un neierasti izklausās, slimnīca nestrādās. Tas ir iespējams tikai pie mums. Vai tad tiešām nebūs neviena dežūrārsta? Un vai tad slimnīcā uz doto brīdi nav neviena slimnieka? Laikam visi līdz svētkiem paspējuši apmirt.

pirms 12 gadiem, 2008.12.25 11:51

Veselība