Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veikt invaliditātes ekspertīzi būs jābrauc uz Valmieru 5

Lai radītu pieejamāku un ērtāku piekļuvi ārstu ekspertu komisijām ar 1. aprīli invaliditātes ekspertīzi Valkas rajona iedzīvotājiem veiks Valmieras starprajonu Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu komisija.

 

Valmieras starprajonu Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu komisijas nodaļas vadītāja Valda Balode informē, ka turpmāk cilvēkiem ar īpašām vajadzībām uz komisiju būs jāierodas Valmierā, Jumaras ielā 195, Vidzemes slimnīcas Ambulatorās nodaļas septītajā stāvā pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 64202508. Komisija strādā katru darba dienu no pulksten 8.00 līdz 16.00.

 

Bērnus vecumā līdz 16 gadiem pieņems Rīgas 4. VDEĀ komisija Valmierā, Jumaras ielā 195, divas reizes mēnesī pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 67598688 (komisijas vadītāja - Svetlana Aleksandroviča).

 

"Veicot atkārtotu invaliditātes ekspertīzi, Valkas rajona iedzīvotājiem ir izvēles iespēja apmeklēt arī starprajonu VDEĀ komisiju Gulbenē," norāda V. Balode. Viņa atgādina, ka, ņemot vērā pašreizējo situāciju valstī, izbraukuma sēdes uz rajoniem uz laiku ir atceltas.

 

VDEĀ komisija ir Labklājības ministrijas padotības valsts pārvaldes iestāde, kas valstī veic invaliditātes ekspertīzi. Tās uzdevums ir individualizēti izvērtēt personas fizisko vai psihisko spēju ierobežojuma pakāpi un iespējas integrēties sabiedrībā.

Komentāri 5

Tiešām viena patīkama ziņa! To novērtēs visi, kam bija jāmēro līdz šim tālais ceļš uz Gulbeni. Vienīgi jautājums, kāpēc jau sen tā nevarēja būt?

pirms 10 gadiem, 2009.03.26 15:15

Anna

lLdz šim jau nevejadzēja braukt uz Gulbeni, jo bija izbraukuma sēdes. Tagad, kā es saprotu, būs "daudz labāk un ērtāk", varēsim izvēlēties un braukt vai nu uz Valmieru, vai uz Gulbeni.
Nez kāpēc, bet man liekas, ka uz vietas, proti Valkā, bija tuvāk un ērtāk. Laikam maldos?!

pirms 10 gadiem, 2009.03.26 18:34

Tā-ja...

Nu ko - latviski sakot : vsjo u nas čerez žopu....Valkā komisija valcēniešiem, protams, ka bija mzāk pieejama, nekā tagad braukt un nīkt Valmierā. Absurds. Neviens šeit nedomā par cilvēku, bet gan fig viņ zin par ko....

pirms 10 gadiem, 2009.03.27 00:05

Irena

kapec ja man ir traumeti mugurkaula skriemeli un bez otra cilveka palidzibas ir gruti parvietoties , ir trauceta kustibu koordinacija ?,, Komisija nolema'' jums vairak nepienakas ka 3 invaliditates grupa . Jauki vai ne .

pirms 6 gadiem, 2013.04.06 22:18

Veselība