Vēlas uzlabot Vidzemes slimnīcas darbu 1

Jūsu viedoklis mums ir svarīgs! - ar šādu ideju Vidzemes slimnīcā turpinās pacientu aptauja. Tajā aicināts piedalīties ikviens, kurš ārstējies stacionārā vai saņēmis neatliekamo palīdzību Vidzemes slimnīcā Valmierā, Valkā vai Rūjienā.

 

Aptaujas mērķis - noskaidrot, kas veicams, lai uzlabotu pacientu aprūpi Vidzemes slimnīcā. Atbildot uz aptaujas jautājumiem, pacienti ir aicināti izteikt viedokli par ārstu, māsu un māsu palīgu attieksmi, par veselības aprūpes apstākļiem un saņemto ārstniecisko pakalpojumu kvalitāti, kā arī par nemedicīniska satura pakalpojumiem - aptiekas, kafejnīcas, preses kioska, ziedu salona un citiem pakalpojumiem, kas pieejami slimnīcā.

 

"Aptauja ir anonīma, bet piedalīšanās tajā - vienkārša," uzskata Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila. Aptaujas anketu kopš piektdienas var paņemt no kastītes 3. stāva vestibilā. Turpat atrodas arī urna ar uzrakstu "Aptaujas anketām", kur ievietot aizpildīto anketu. Aptaujas atbilžu apkopošana notiks reizi mēnesī.

Dakteris Jānis Batalauskis "Ziemeļlatvija" sacīja, ka mediķi un administrācija priecāsies ne tikai par anketām, kurās vērtēts slimnīcas darbs, bet arī par tām, kurās būs izteikts vērtējums un ierosinājumi poliklīnikas darba uzlabošanai. Medicīna ir tā joma, kurā pilnība nav iespējama un allaž var ieviest kaut kādus jauninājumus.

Komentāri 1

eva

Ar anonīmu anketēšanu šās iestādes darbu tik ātri neuzlabos. vajag saukt lietas īstos vārdos un tad kas mainīsies.

pirms 13 gadiem, 2008.04.24 19:03

Veselība