Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veselība: Pieņems divas reizes mēnesī

Kopš šā gada marta vairs nepastāv Veselības inspekcijas Kontroles un uzraudzības daļa Valkā. Kā informē inspekcijas Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Dace Vīksna, nu ir izveidota Vidzemes nodaļa ar centru Valmierā, Rīgas ielā 53, LV - 4201, tālrunis 642 81752, e-pasts [email protected].

 

Inspekcija ar Valkas pilsētas domes atbalstu ar šā gada maiju radusi iespēju nodrošināt iedzīvotāju pieņemšanu divas reizes mēnesī Valkā, Rīgas ielā 24 (4. kabinetā), katra mēneša pirmajā trešdienā no pulksten 9.00 līdz 12.00 un katra mēneša trešajā trešdienā no pulksten 14.00 līdz 17.00.

 

Veselības inspekcijā iedzīvotāji var vērsties veselības aprūpes (medicīniskās aprūpes un darbspējas ekspertīzes kvalitātes), sabiedrības veselības (epidemioloģiskās drošības, vides higiēnas, dzeramā ūdens, trokšņu), kosmētikas līdzekļu, ķīmisko vielu un produktu uzraudzības, kā arī zāļu kontroles jautājumos.

Veselība