Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemes slimnīcā izmainīti darba laiki

Šogad Vidzemes slimnīcai valsts apmaksātais sekundārās aprūpes pakalpojumu apjoms samazināts par 15 procentiem. Lai turpinātu darbu, netiek atlaisti darbinieki, bet gan samazināts pakalpojumu apjoms un optimizēta darba organizācija.

 

Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila informē, ka reģiona līmenī slimnīca turpinās sniegt neatliekamos pakalpojumus politraumu un insulta gadījumos, nieru aizstājterapijā un jaundzimušo reanimācijā.

 

 

Valsts apmaksātā finansējuma ietvaros stingri noteikts plānveida operāciju, tai skaitā locītavu endoprotezēšanu skaits, kā arī rehabilitācijas stacionāra pakalpojumi. Ievērojami samazināts darba apjoms infekcijas slimību nodaļā.

 

 

Stacionārā turpmāk netiks uzņemti ādas slimību pacienti. Dermatologa palīdzību viņi varēs saņemt pie ambulatorajiem speciālistiem.

 

Lielākas izmaiņas skar slimnīcas ambulatoro nodaļu. Valmierā un Valkā šai nodaļai no 1. februāra noteikts nepilnais darba laiks - četru dienu darba nedēļa. Piektdienās nepieņems ambulatorie speciālisti, nebūs pieejami ambulatorās diagnostikas, endoskopijas kabineta un laboratorijas pakalpojumi.

 

 

Piektdienās reģistratūrā strādās tikai viena darbiniece, lai apmeklētāji varētu saņemt informāciju, bet pacienti, kurus izraksta no slimnīcas - norēķināties par ārstēšanu. Ir mainīts arī obligātās veselības pārbaudes komisijas darba laiks Valmierā.

 

 

Turpmāk speciālistu komisija būs pieejama divas reizes nedēļā - pirmdienās no pulksten 14.00 līdz 16.00 un otrdienās - no pulksten 11.00 līdz 14.00. Pirmstermiņa komisijas darba laiks pārcelts uz otrdienu. Endoprotezēšanas konsīlijs sanāks mēneša pirmajā piektdienā.

 

Papildu informāciju par izmaiņām var saņemt diagnostiskās radioloģijas nodaļas reģistratūrā Valmierā 64202601; ambulatorās nodaļas reģistratūrā Valmierā - 64202603, 64202505, Valkā - 64722307, laboratorijā Valmierā - 64202580.

Veselība