Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemes slimnīcā – jauni pakalpojumi

Pagājušajā nedēļā Vidzemes slimnīcā uzsākta jauna pakalpojuma sniegšana - neiroloģiskās nodaļas maksas dienas stacionārs. Savukārt šonedēļ mazos pacientus sāks pieņemt bērnu nodaļas maksas dienas stacionārā.

 

Vidzemes slimnīcas Valmierā sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila informē, ka jaunie pakalpojumi pacientiem dod iespēju pēc pašu iniciatīvas rūpēties par savu veselību bez ģimenes ārsta nosūtījuma un gaidīšanas rindās pie atsevišķiem speciālistiem. Maksas dienas stacionārs paredz ātru, kvalitatīvu izmeklēšanu un ārstēšanu ārpus rindas.

 

"Diemžēl valsts neapmaksā šādu pakalpojumu formu, tāpēc uzturēšanos, izmeklējumus un ārstēšanos maksas dienas stacionārā pilnībā sedz pacients, veicot tiešo maksājumu slimnīcas kasē vai izmantojot maksas pakalpojumus sedzošu apdrošināšanas polisi," norāda B. Brila.

 

Mediķi novērojuši, ka daudzi pacienti vēlas par savu veselību rūpēties ārstu klātbūtnē pa dienu, savukārt vakaros doties mājup. Īpaši bērniem ambulatori ārstējamu slimību gadījumā drošāk ir atrasties visu dienu ārstu uzraudzībā, bet pēc darba kopā ar vecākiem pavadīt nakti mājās.

 

Jau tuvākajā laikā ārstniecības iestādē uzsāks šādu pašu pakalpojumu sniegšanu arī acu slimību nodaļā, kur acu ārsta uzraudzībā varēs saņemt ārstēšanās kursu slimības stabilizācijai, kā arī anesteziologa uzraudzībā veikt izmeklējumus un saņemt speciālistu konsultācijas pirms lielām operācijām.

Veselība