Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemes slimnīcā Valkā samazināta pacienta iemaksa 6

Ar 1.aprīli Vidzemes slimnīcā Valkā samazināta pacienta iemaksa. Turpmāk par vienu dienu slimnīcā pacientam būs jāmaksā pieci lati līdzšinējo 12 latu vietā, aģentūrai LETA pastāstīja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

 

LETA jau ziņoja, ka no 1.marta visā valstī tika ievērojami palielinātas pacientu iemaksas gan par ambulatorajiem pakalpojumiem un vizīti pie speciālista, gan par ārstēšanos stacionārā.

 

 

Vidzemes slimnīca novērojusi, ka daudzu iedzīvotāju finansiālā situācija un maksātspējas kritums liedz tiem ārstēties slimnīcā, kaut veselības stāvokļa dēļ tas būtu nepieciešams, tādēļ slimnīcas valde ir pieņēmusi lēmumu palīdzēt pacientiem, būtiski samazinot viņu izdevumus par ārstēšanos stacionārā Valkā.

 

 

"Kad cena stacionārā palielinājās līdz 12 latiem, Valkas slimnīcā parādījās tukšas gultas, jo cilvēki nespēja samaksāt. Slimnīcas valde, ņemot vērā arī to, ka Valkas slimnīcā nenotiek tik sarežģīta ārstēšana kā Valmierā, izlēma, ka Valkā maksa par dienas stacionāru tiks samazināta," aģentūrai LETA pastāstīja Brila.

 

 

Turklāt, kā atzina Vidzemes slimnīcas izpilddirektors ārstnieciskajā darbā Jānis Batalauskis, smagākos saslimšanas gadījumos pacientus tāpat ved uz stacionāru Valmierā, kur izmeklējumi un ārstēšana ir krietni dārgāka. Pēc stāvokļa stabilizēšanās pacients var turpināt atgūt veselību tuvāk mājām un tagad - arī maksājot mazāk.

Komentāri 6

mazmeita

Varat kaut pilnīgi atcelt maksu par ārstēšanos, bet kamēr terapijā būs tikai dr. Kļaviņš lielākā daļa tāpāt neārstēsies Valkā. Varbūt slimnīcas vadībai būtu vērts padomāt par cita terapeita pieņemšanu darbā. Varētu braukt kāds no Valmieras?! Vai piemaksāiet tam otram nervu dakterim, sliktāk jau neārstēs un attieksme būs labāka.

pirms 10 gadiem, 2009.04.03 22:21

kam tas vajadzīgs,tad jau no Valmieras var doties mājās,kam šis starpposms.zāles jau ar Valmiera ierobežo.Var gulēt mājā!

pirms 10 gadiem, 2009.04.04 10:48

Brigita

Es gan pie daktera Kļaviņa ārstētos!!!!Man pret viņu nav pretenziju.Tāpēc,mazmeitiņ,citu vārdā nevajadzētu runāt!Es Jūs neesmu pilnvarojusi izteikt negatīvu viedokli par dakteri!

pirms 10 gadiem, 2009.04.04 21:39

to mazmeita

Skumji, bet piekrītu...stipri naudiņu mīl.

pirms 10 gadiem, 2009.04.04 23:26

mazmeita

to Brigita! Es izteicu savu viedokli. Mans viedoklis ir un paliks: ļoti daudz cilvēki negrib ārstēties Valkā tieši tāpēc, ka ir tikai viens dr. un tas ir Kļaviņš! Man prieks, ka Jūs apmierināta ar ārstēšanu. Komentārā es nerakstu "neviens" neārstēsies. Savu viedokli izteikt var katrs portāla lasītājs. Man tā pieredze nav no tām labākām. Runa neiet par kaut kādām likuma normu neievērošanās, bet par ārsta attieksmi! Ja. es nemaksāju tieši ārstam, varbūt pati vainīga?

pirms 10 gadiem, 2009.04.05 09:11

bruno

Dakteris kā dakteris, esmu gulējis Valmierā,esmu gulējis Valkā. Attieksme apmēram vienāda. Ne Kļaviņš tas sliktākais, ne Valmierā tie labākie. Valkā tomēr tuvāk mājām.Grūti te kādam piekrist vai nepiekrist, kas zin, kurā kuro reizi vaina. Pacienti jau ar nav eņģeļi. Naudu gan man neviens neprasīja.

pirms 10 gadiem, 2009.04.05 18:54

Veselība