Vidzemes slimnīcās Valkā un Valmierā viesosies veselības ministrs 3

Piektdien Vidzemes slimnīcās Valkā un Valmierā viesosies veselības ministrs Ivars Eglītis.

 

Valmieras slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila informē, ka ministrs Valkā piedalīsies projekta "Primārās veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības, kvalitātes un efektivitātes paaugstināšana SIA "Vidzemes slimnīca" Valkā" atklāšanā, kā arī tiksies ar ģimenes ārstiem, mediķiem un pašvaldību vadītājiem.

 

"Ziemeļlatvija" jau informēja, ka ģimenes ārstu prakses tiek pārceltas uz jaunām un izremontētām telpām slimnīcas blokā.

 

Savukārt slimnīcā Valmierā I. Eglītis apskatīs kapitāli izremontēto virtuves kompleksu un veļas mazgātuvi. Pašlaik notiekot iekārtu iepirkšanas process, bet jau tagad slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un tehnoloģijām atbilstošām telpām. Virtuves blokā remonts nav bijis kopš 1975. gada, kad uzcelta Valmieras slimnīca.

Komentāri 3

santa

Ko dod izremontēts ēdināšanas bloks Valmieras slimnīcā,ja slimnieku ēdināšana ir zem katras kritikas!Ko tad jaunajā virtuvē darīs-turpinās putras vārīt?Baidos,ka no putrām vien slimniekiem grūti būs atveseļoties!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.09.08 14:32

Bet Vidzemes slimnīcā drudžaini tiek gatavots vizītes scenārījs. Nevar pieļaut, ka ministrs izdzird to, kas viņam nav jādzirs vai ierauga to, kas viņam nav jāredz un t.t. Rādīts tiks izremontētais virtuves bloks, bet ne noplikušās palātas, valkas izremontētā poliklīnika, bet diez vai runās par šaurību, saspiestību. Par to, ka vienā kabinetā pieņem okulists un LORs un viņi ir spiesti dalīt pieņemšanas laikus, jo kurš ta no pacientiem gribēs stāstīt par savām problēmām tā, lai dzird vēl cits ārsts un viņa pacients. Droši vien, ka rādīs arī Valkas uzņemšanu, bet vai pateiks, ka palīdzību šeit sniedz tikai dežūrārsts, kurš nu katru dienu ir. Var gadīties, ka brūci Jums šūs ginekologs (tas labākajā gadījumā, sliktākajā būs jābrauc uz Valmieru), rentgens vakaros un brīvdienās nav, laboratorijas arī nav.
Visas tās vizītes ir tīrais teātrs!!!

pirms 12 gadiem, 2008.09.08 17:56

lapsene

Varētu padomāt, ka ārstēšanās slimnīcā ir obligāts pasākums, vai ka regulāri tieši sestdienā vai svētdienā jāapmeklē rentgens! Kas gan traucē dzīvot veselīgi, rūpēties par savu ķermeni, miesu un garu? Pilns internets ar padomiem, ko un kā darīt, lai ārsta paraksts būtu vajadzīgs vienīgi uz miršanas apliecības (pēc gara un cienīgi nodzīvota mūža). Vai tad mediķiem vajadzīgs pacienta slimais ķermenis, kas gadiem vārdzināts ar neveselīgu dzīvesveidu vai traumēts dēļ nelāgiem ieradumiem? Ēdiet mājās karbonādes pilniem vaigiem, bet pirms naktsmiera paejiet nomierinošā pastaigā, lai pat sapņos nerādās slimnīcas putras!
P.S. neesmu mediķis, ne mediķa rads, bet cienu viņu darbu.

pirms 12 gadiem, 2008.09.09 09:25

Veselība