Vidzemes slimnīcu vadīs Uģis Muskovs 5

Šodien SIA "Vidzemes slimnīca" dalībnieku sapulcē par jauno slimnīcas valdes priekšsēdētāju apstiprināts Uģis Muskovs, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Benita Brila.

Muskovu amatā apstiprināja akcionāru sapulce, un viņš darbu sāks pirmdien, 16.aprīlī.Kā informēja Brila, Vidzemes slimnīcas valde turpmāk strādās trīs cilvēku sastāvā - valdes priekšsēdētājs Muskovs, valdes locekļi Guna Poikāne un Edgars Grandāns.

Pamatojoties uz SIA "Vidzemes slimnīca" valdes priekšsēdētājas Ingūnas Liepas un valdes locekļa Jāņa Štefenberga iesniegumiem, uzņēmuma akcionāru sapulce šodien lēma par viņu atsaukšanu no ieņemamajiem amatiem.

LETA jau ziņoja, ka pēc atklātiem iespējamiem pārkāpumiem iepirkumos Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājas amatu šajā nedēļā pametusi līdzšinējā slimnīcas vadītāja Ingūna Liepa.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja pašvaldības vadītājs Inesis Boķis, līdz ar Liepu iesniegumu par atbrīvošanu no valdes locekļa amata 11.aprīlī iesniedzis arī Jānis Štefenbergs. Viņi no amatiem atbrīvoti uz savstarpējās vienošanās pamata.

Kā pastāstīja Boķis, iekšējie revidenti, pārbaudot slimnīcas darbību, konstatējuši nepilnības iepirkumos. Pašvaldība kā kapitāldaļu turētāja pārstāve šo informāciju par iespējamajiem pārkāpumiem nodevusi tālāk tiesībsargājošajām iestādēm izvērtēšanai.

"Iepirkumi slimnīcā, protams, ir ļoti sarežģīti. To nevar salīdzināt ar mēbeļu pirkšanu, tie ir komplicēti," aģentūrai LETA pastāstīja Boķis. Pašvaldība gaidīs atbildīgo institūciju izvērtējumus, lems par turpmāko rīcību.

Kā liecina slimnīcas mājaslapā pieejamā informācija, Liepas pārziņā bijusi uzņēmuma ilgtspējas sekmēšana un korporatīvās politikas īstenošana, savukārt Štefenberga pārziņā bijis uzņēmuma saimnieciskais nodrošinājums.

Liepa par slimnīcas direktori apstiprināta 2001.gadā.

SIA "Vidzemes slimnīca" ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina arī diennakts medicīnisko palīdzību. Slimnīca izvietota divās pilsētās - Valmierā un Valkā.

Komentāri 5

saule

Ļoti ceru ka pēc Liepas aiziešanas situācija Valkas poliklīnikā uzlabosies, gan pacientiem,gan ārstiem.

pirms 8 gadiem, 2012.04.14 12:10

xxx

atvainojiet, bet slimnicas valka jau sen nav. to var nosaukt par mirstāmo māju.

pirms 8 gadiem, 2012.04.14 20:01

zane

Arī aprūpes nodaļu ar 27.aprīli taisās slēgt Valkā..........vai pašvaldībai te nekas nav sakāms?
Kur lai paliek vecie un kopjamie pacienti,jo Valmiera jau visu nevarēs uzņemties un arī negrib!

pirms 8 gadiem, 2012.04.15 10:15

zanei

Zane,kur tu dzīvo! Pašvaldībai un kas sakāms!? Tu nezini,ka Albergs ilgu laiku saņēma smuku naudu par līdzdalību Vidzemes slimnīcas vadīšanā? Un to, ka arī šobrīd viņam ir teikšana par slimnīcas darbību?

pirms 8 gadiem, 2012.04.15 10:39

zanei

Mazā nezinīte,Albergs arī pašlaik saņem algu no Vidzemes slimnīcas.

pirms 8 gadiem, 2012.04.17 09:02

Veselība