Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visvairāk darba mediķiem

Gadu mijas brīvdienās Vidzemes slimnīcas uzņemšanas nodaļas darbiniekiem darba bija daudz, jo 31. decembrī un 1. janvārī pacientus nepieņēma ģimenes ārsti, tādēļ vairāki iedzīvotāji palīdzību meklēja slimnīcā.

 

Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila informē, ka smagu traumu pa svētku dienām nav bijis. "Vidzemes slimnīcā Valmierā palīdzību vajadzēja sniegt vairākiem cilvēkiem, kuri traumas bija guvuši krītot. Lielākoties kritieni uz slidenas ietves bija beigušies ar lauztu roku vai kāju. Mediķi palīdzību sniedza arī puisim, kuram hokeja spēlē ripa bija trāpījusi sejā. Palīdzību saņēmuši arī pāris cilvēku, kuri bija guvuši sīkus ievainojumus kautiņā. Tādu gadījumu, kad traumas apdraudētu dzīvību, nav bijis," stāsta B. Brila.

 

Arī Valkā mediķiem vajadzēja sniegt palīdzību dažiem cilvēkiem, kuri bija ieguvuši lūzumus krītot. B. Brila piebilst, ka 2. janvārī Valmieras slimnīcas uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības vērsies cilvēks ar salā cietušu roku. Ir aizdomas, ka pacients nosaldējis pirkstus.

 

Savukārt mierīgi brīvdienas pagāja ugunsdzēsējiem. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Valkas brigādes komandieris Andris Vējiņš informē, ka 31. decembrī un 1. janvārī ugunsdzēsēji nav saņēmuši nevienu izsaukumu uz ugunsgrēku. Acīmredzot pirms Ziemassvētkiem izteiktie ugunsdzēsēju brīdinājumi bez uzraudzības neatstāt degošas sveces sabiedrībā nav palikuši neievēroti.

 

Vecgada naktī un jaunā gada sākumā nav notikuši arī lieli kriminālpārkāpumi. Valkas rajona Policijas pārvaldes dežūrdaļa informē, ka dažviet policistiem vajadzējis pārtraukt dzērāju ālēšanos, bet nopietni noziegumi nav notikuši.

Veselība