Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārsteigumiem pilna dzīve

Man ļoti patīk pārsteigumi, un man šķiet, ka tie patīk vairumam cilvēku. Tie dzīvi dara krāsaināku un priecīgāku, īpaši jau tagad, šajā pelēkajā gada laikā, kad ātri satumst un, no rīta pieceļoties, arī ir tumšs. Pārsteigums var būs jebkas – pateikts sirsnīgs vārds, smaids, pasniegts zieds vai maza dāvaniņa, kura gādāta, domājot par konkrētu cilvēku. Pārsteigums var būt rūpes un gādība. Pārsteigumus var gūt pasākuma, koncerta vai teātra izrādes apmeklējumā, bet visjaukākie ir mīļa un tuva cilvēka rīcība. Noteikti sarakstu varētu turpināt vēl un vēl, jo katram ir savs skatījums, kas ir pārsteigumi.

Mani pēdējā laika pārsteigumi ir vairāki. Noteikti gribu dalīties ar Jāņa Šipkēvica un viņa domubiedru koncerttūres atklāšanas koncertā Valkas pilsētas kultūras namā piedzīvotajām emocijām. Jaunieši izpildīja meistara Imanta Kalniņa dziesmas jaunā interpretējumā. Tas bija tiešām negaidīts pārsteigums, jo, atklāti sakot, pirms koncerta biju diezgan skeptiski noskaņota. Pēc koncerta vēl ilgi šķita, ka esmu pacēlusies metru virs zemes un no sirds priecājos, ka Latvijā ir tik daudz talantīgu jaunu cilvēku. Tāpat pārsteigumu radīja ģitārista Mārča Auziņa virtuozā spēle un fantastiskais priekšnesums, kuru mūziķis sniedza koncertā Valkas mūzikas skolā. Emocionālu pārsteigumu radīja arī Valkas pilsētas teātra izrādes “Veclaiku muižnieki” noskatīšanās. Izrādes beigās, notraušot aizkustinājuma asaras, sev apsolīju, ka jādzīvo ir šeit un tagad, nevis plāni jāatliek uz vēlāku laiku. Diemžēl laiks ir nepielūdzams un dzīve aizskrien vēja spārniem.

Nenoliedzami, mums, sievietēm, pārsteigumu rada ziedi. Noteikti neesmu no tām, kuras, saņemot ziedus, domā, ko šim cilvēkam no manis vajag.

Novēlu jums visiem pārsteigumus, kas rada prieku. Prieku, kas rada iedvesmu. Iedvesmu, kas iepriecina līdzcilvēkus. Līdzcilvēkus, kas sagādā pārsteigumus.

Viedokļi