Šo ķibeli varēja atrisināt 2

Lasu, ka šogad Smiltenes pašvaldība ir viena no līderēm konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”. Priecājos, ka tā, jo kaimiņi vien esam, tāpēc ir forši, ka Smiltene plaukst un zeļ. Taču nepatīkamu vilšanos piedzīvojām kopā ar draugiem, pagājušajā nedēļā Smiltenes Kultūras centrā apmeklējot grupas “Credo” 45 gadu pastāvēšanas jubilejas koncertu. Ar interesi vēroju, ka savus jaunības dienas elkus atnākuši klausīties seniori ar sirmām galvām. Atceros, ka “Credo” astoņdesmito gadu sākumā Latvijā bija kulta rokgrupa. Mani – mazu meiteni – vecāki nosēdināja pirmajās rindās Trikātas kultūras nama pārpildītajā zālē un uz skatuves uznāca jauni puiši spoži baltā apģērbā, bet solistam Guntim Veitam bija gari čirkaini mati. Jāteic, ka “Credo” joprojām spridzina un koncerta apmeklējums bija tā vērts. 

Ierodoties Smiltenes Kultūras centrā, ieraudzījām, ka pirmā stāva tualetei uz durvīm lasāms uzraksts, ka tā slēgta tehnisku iemeslu dēļ. Darbinieces ieteica doties gar stūri uz sporta centru. Daži pasākuma apmeklētāji to arī izmantoja. Taču pēc gandrīz divarpus stundu ilgā koncerta sporta centra durvis bija slēgtas. Nebija arī nekādas norādes, kur vajadzības gadījumā meklēt tualeti. Koncerta apmeklētāji izmisīgi skatījās apkārt un savā starpā runāja, kāpēc nav padomāts par šo lietu. Es viņiem piekrītu, tik tiešām, kāpēc nevarēja uzlikt norādes, ka viena tualete darbojas kinoteātrī. Varbūt varēja atļaut izmantot tualeti, kas atrodas ēkas otrajā stāvā? Katrā ziņā, tas nebija labs piemērs tam, ka Smiltene pretendē uz ģimenei draudzīgu pašvaldību, jo koncertu apmeklēja arī bērni. Mūsdienās tā ir pašsaprotama lieta, ka kultūras iestādēs ir jābūt pieejamām tualetēm. Ja nu gadās šāda ķibele, tad jābūt nedaudz elastīgākai domāšanai un jāmēģina atrisināt šo problēmu. Esmu pārliecināta, ka to varēja izdarīt, jo koncertu jau neapmeklēja tikai smiltenieši, bet arī tālāki braucēji.

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Nav ko ēst un dzert pirms koncerta. Vai arī jāņem 1 eur klāt par koncertu, tiem kuriem kā tik tualetē tikt.

pirms gada, 2019.11.07 19:59

lukiasmi

Tu, savus komentārus rakstot, gan tualeti neapmeklē, bet visu izpūt Ziemeļlatvijas portālā un, kas neietilpst - to biksēs.

pirms gada, 2019.11.07 20:47

Viedokļi