Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Soli tuvāk gada brīnumainākajam laikam

Vēl pirms Lāčplēša dienas man gribējās izvilkt eglīšu spuldzītes un ielikt logos. Nodomāju, Santa, nedaudz par ātru! Bet ļoti gribējās, jo rudens ir pārāk pelēks. Man arī par tumšu. Apsēdos dīvānā un raudzījos uz durvju pusi, atcerējos savu sapņu egli, ko pērn pārvedu mājās no Smiltenes kokaudzētavas. 

Vienmēr esmu teikusi, ja kaut ko ļoti gribas, tad ir jādara. Tā es ienesu papildu gaismu dzīvoklī, saliekot dekoratīvajos lukturos bumbiņu (spuldzīšu) virtenes, ar vienu no tām noklāju arī durvju aili. Nudien pārņem siltākas sajūtas. Bet tas, ko daudzi, tajā skaitā arī es, atliekam uz pēdējo brīdi, ir Ziemassvētku dāvanu iegāde. Lasīju, ka dāvanas vajag iegādāties novembrī, citādāk decembrī par tām cilvēki izdod vairāk naudas. Diezgan liels procents iedzīvotāju tām tērē vidēji 365 eiro. Patiesībā par šo summu var aizbraukt ceļojumā, pavisam noteikti brīvdienās uz kādu galamērķi Eiropā. Un tās būs emocijas, iespaidi, atmiņas, kuras neviens neatņems, nevarēs izmest miskastē gluži kā dāvanu iesaiņojumus.

Kad sāku aizdomāties par dāvanām, pārņēma dilemma, ko darīt. Iepriecināt pārējos vai tomēr sameklēt aviobiļetes, lai ziemas pirmajos mēnešos izbaudītu brīvdienas citur. Diezgan egoistiski jau skan, jo dāvināšanas prieks ir tikpat brīnišķīgs kā dāvanu saņemšana. Un tomēr ar dāvanu iegādi cilvēki tik ļoti aizraujas, ka janvārī pašiem nākas savilkt jostu ciešāk. Kāds gan tur prieks. Reizēm, lai ceļotu, nav nepieciešamas lielas summas. Piemēram, pērn janvārī aviobiļete turp un atpakaļ Berlīnes braucienam izmaksāja vien 29 eiro. Arī, savlaicīgi rezervējot viesnīcu pilsētas centrā, izmaksas divām diennaktīm bija 70 eiro. Dāvanās, pat neko lielu nenopērkot, visticamāk, iztērēsim vairāk. Vēl nesen skatījos, ka uz Prāgu var aizlidot un atlidot par 21 eiro. Ja tā padomā, koncertu biļešu cena ir krietni augstāka.
Starp citu, arī aviobiļete var būt brīnišķīga un vienlaikus neparasta dāvana draugiem vai saviem mīļajiem. Un to noteikti pēc laika neviens neizmetīs atkritumos. Tā būs ceļazīme jauniem kopīgiem piedzīvojumiem. Un kas gan var būt skaistāks un jaukāks par kopā pavadītu laiku ar cilvēkiem, kuri nudien ir svarīgi jums! Mēs esam tikai dažu soļu attālumā no Ziemassvētkiem, kas ir gada gaišākais, sirdssiltākais un brīnumainākais laiks. Nu tad par tiem brīnumiem jūsu dzīvē! Galvenais – ticiet!

Viedokļi